Rajstopy specjalistyczne, czyli co możemy wybrać dla siebie?

Oferta rajstop specjalistycznych jest bardzo satysfakcjonująca. Prócz rajstop typu push up sklepy oferują nam rajstopy przeciwżylakowe, ciążowe i te, które modelują naszą sylwetkę. Rajstopy przeciwżylakowe są polecane kobietom, które borykają się z żylakami, pajączkami i niewydolnością kończyn dolnych.

Czy rajstopy przeciwżylakowe przyniosą mi ulgę?

Eksperci sugerują, że dobrze dobrane rajstopy damskie przeciwżylakowe za pomocą ucisku poprawiają stan żył na lepsze. A kobiety odczuwają ulgę w postaci lekkich nóg. Rajstopy uciskowe powinny zakładać osoby z wyżej wymienionymi dolegliwościami, ale także te, które mogą być obciążone genetycznie żylakami.

Rajstopy push up – właściwości

Rajstopy modelujące dostaniesz w wersji z niskim i wysokim stanem. Ich zadaniem jest spłaszczenie brzucha oraz wygładzenie skóry na nogach. Idealnie przylegają do twojej skóry. A twój brzuch staje się płaski w zaledwie kilka sekund. Ponadto dają efekt push up, tak aby właściwie wyeksponować  twoje pośladki. Nosząc rajstopy z niskim stanem czujesz lekkość w pasie.

Rajstopy damskie, czyli jak wymodelować nimi sylwetkę?

Jak wymodelować sylwetkę? Za pomocą regularnych ćwiczeń oraz dobrze dobranych rajstop. Każda z nas marzy o mocno wyszczuplonej linii brzucha, bioder i ud. Dlatego też kupując rajstopy modelujące zwróć uwagę na dodatek kofeiny. Dlaczego? Noszone na naszych nogach pod wpływem ciepła  uwalniają kofeinę, która przenika do skóry i wspomaga walkę z cellulitem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *