Rajstopy wyszczuplające z wysokim stanem

Wyjątkowo cienkie i funkcyjne rajstopy z wysokim stanem zadbają o twoją sylwetkę począwszy biustonosza aż po same nogi. Idealnie dopasowują się do ciała. Zauważalne jest wysmuklenie talii oraz brzucha dzięki wysokiej i opinającej części majteczkowej.

Rajstopy wyszczuplające z niskim stanem

Rajstopy damskie z niskim stanem z funkcją wyszczuplania mają za zadanie ukryć niechciane niedoskonałości i uzyskać efekt nieskazitelnie gładkiej skóry. Rajstopy z lycry zapewnią Ci nienaganny wygląd. Delikatnie uciskają i modelują sylwetkę. A zawarta kofeina w mikrokapsułkach pod wpływem ciepła uwalnia się, przenika do skóry i pomaga Ci w walce z cellulitem.

Idealne rajstopy damskie, które wymodelują mi sylwetkę!
To rajstopy z wysokim i niskim stanem z funkcją modelowania twojej sylwetki. Jak ich szukać? Czy specjalne nazwy mają znaczenie? Oczywiście, że tak! Szukając rajstop modelujących zwróć uwagę na nazwy secret shaper, slimmer, high shaper, elegant matt i comfort. Wszystkie modele są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Rzecz jasna spełniają różne funkcje.

Zalety rajstop wyszczuplających

Ich zadaniem jest spłaszczenie brzucha oraz wygładzenie skóry na nogach. Idealnie przylegają do twojej skóry. A twój brzuch staje się płaski w zaledwie kilka sekund. Ponadto dają efekt push up, tak aby właściwie wyeksponować  twoje pośladki. Nosząc rajstopy wyszczuplające z niskim stanem czujesz lekkość w pasie. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/special/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *