Jak wybrać wytrzymałe i ładne rajstopy dla dzieci?

Przede wszystkim jako mama zwracaj uwagę na materiał wykonania oraz rozmiar. Rozmiary dziecięce to cztery pozycje. Numer jeden dedykowany jest dziewczynkom o wzroście od 110 cm do 122 cm. Rozmiar numer dwa to od 128 cm do 134 cm. Dalej, rozmiar trzy zaczyna się od 140 cm wzrostu i kończy na 146 cm. I ostatni – czwarty jest dla dziewczynek o wzroście od 150 do 158 cm. Zimą lepiej sprawdzają się rajstopy dziewczęce z mikrofibry lub bawełny. Ich grubość zapewnia komfort nawet przy niższych temperaturach. Z kolei wiosną i latem doradcy sprzedaży polecają rajstopy z elastycznej lycry.

Białe podkolanówki nie tylko na wielkie uroczystości!

Białe podkolanówki stanowią ciekawą alternatywę dla białych rajstopek. W upalne dni podkolanówka lepiej sprawdzi się od zabudowanych rajstop. Biały kolor nie należy już tylko komunijnych dzieci. Biele, beże i écru to najmodniejsze odcienie nadchodzącego sezonu.

Rajstopy dziewczęce dla wymagających młodych dam

Mamy są zgodne co do jednego – najchętniej kupują swoim małym księżniczkom różowe rajstopy z mikrofibry. Grubość włókna sprawdza się w zimowe dni i utrzymuje ciepło na nogach. Dzięki mikrofibrze dziewczynki chwalą rajstopy za ich miękkość i delikatność w dotyku. Rajstopy dziecięce powinny charakteryzować się wytrzymałością na zaciągnięcia i uszkodzenia. Kryjące rajstopki z mikrofibry to propozycja dla małych dam.

Piękne wzorzyste rajstopy dziecięce

Subtelnie zdobione rajstopy najlepiej w różowym kolorze kochają wszystkie dziewczynki! Do przedszkola, na spacer czy spotkanie z koleżankami –  wzorzyste rajstopki pasują każdej małej elegantce. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/dzieciece/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *